Your input is important to us. Please provide your valuable feedback. Here are some testimonials from our clients:

Оформили страховку, оскільки це було необхідно для участі дитини в змаганнях з тхеквондо.

Перший раз страховку треба було терміново, а ми з дружиною були за кордоном.

Знайшли в гугл https://www.sportinsurance.com.ua/ - оформляли шляхом листування у Вайбер, потім по пошті отримали договір. Зручно)

Потім оформили ще на рік.

18 травня син отримав травму ноги, 19 травня вже виплатили кошти.

В позитивному шоці від оперативності, бо по досвіду виплати страховки в інших компаніях (у зв'язку з ДТП) - чекали пару тижнів!
 
Date of Posting: 20 May 2021
Posted By: Роман
тато спортсмена
Висловлюю велику вдячність за швидкість, професіоналізм у вирішенні страхової справи щодо перелому руки, яку отримала донька катаючись на скейті. Після оформлення документів в страхову, одразу провели виплату. Окрема вдячність Туровському Валерію за турботу та доброзичливість.
 
Date of Posting: 08 April 2021
Posted By: Лілія
мама, Київ
Хочу висловити свою подяку SPORTINSURANCE за швидке та якісне вирішення страхової справи за травмою, яку отримав син на змаганнях. Особлива подяка Валерію Туровському, за доброзичливість і професіоналізм.
Оксана, м. Черкаси, 45 років
 
Date of Posting: 16 March 2021
Posted By: Оксана, м. Черкаси
Ответственность, персональный подход, клиентоориентированность. Это мои впечатления как клиента Sportinsurance. Получил полную поддержку и все необходимые консультации при теннисной травме, а также своевременную выплату на лечение и реабилитацию. Спасибо!
 
Date of Posting: 18 September 2020
Posted By: Александр
39 лет, мультиспортсмен в более чем 10 видах спорта.
Сталася травма в Південно Африканській Республіці. Одразу зареєстрували випадок та після повернення додому все виплатили. Рекомендую
 
Date of Posting: 27 November 2019
Posted By: Олександр
Застраховала сына на Sportinsurance. Когда он повредил ногу на тренировке, обратилась в страховую и уже через 3 дня деньги были на карте. Большое спасибо компании "SPORTINSURANCE" за профессионализм и заботу о клиентах. Отдельное спасибо Валерию. Буду рекомендовать Вас своим друзьям и знакомым.
 
Date of Posting: 21 November 2019
Posted By: Galina
Сотрудничаю с компанией несколько лет. Только положительные эмоции. Все быстро, качественно и не дорого! Спасибо большое Вам и успехов в вашем не легком труде!
 
Date of Posting: 18 November 2019
Posted By: Игорь Орлов
Оформил страховку для участия в соревнованиях на год. Во время соревнований случился перелом пальца левой кисти. Сообщил на следующий день в страховую, в течение недели оформили все необходимые документы и произвели выплаты. Большое спасибо компании "SPORTINSURANCE" за профессионализм и заботу о клиентах. Отдельное спасибо Валерию. Буду рекомендовать Вас своим друзьям и знакомым.
 
Date of Posting: 18 April 2019
Posted By: Михаил
Покупала страховку сыну для участия в соревнованиях по таеквон-до ITF. Очень довольна "SPORTINSURANCE" - был страховой случай. Быстро оформили документы, выплатили и не заставили долго ждать. Страховала в офисе на проспекте Отрадный 95Э, там хороший специалист
 
Date of Posting: 25 February 2019
Posted By: Анжелика
Киев
Мій син займається карате .
Ми придбали цілодобову страховку зі спортом через Sportinsurance. На уроці фізичної культури син травмував руку. Звернулися в Sportinsurance і, надали інформацію та допомогли скласти документи для страхової компанії. Ми подали документи і через 7 днів отримали виплату. Хочу подякувати Sportinsurance та страховій компанії Раритет.
 
Date of Posting: 30 January 2019
Posted By: Інна Анатоліївна
медична сестра. 38 років

<< Start Previous 1 2 Next Last >>

Page 1 of 2


Submit A Testimonial
* fields are mandatory.
Your Name:*
Email Address:
About You:
Your Picture:
Images should not be larger than 1000x1000 px and 1200 kb
Security Code:
Enter Code Here:*
Send us your comments below:*