РОБОЧА ЗУСТРІЧ З КЕРІВНИЦТВОМ ПрАТ "СТРАХОВА КОМПАНІЯ "РАРИТЕТ"

 

4 грудня 2018 року відбулась робоча зустріч керуючого TM "SPORTINSURANCE" Валерія Туровського з керівництвом компанії-партнера, Приватного акціонерного товариства "СТРАХОВА КОМПАНІЯ "РАРИТЕТ": Головою Правління пані Тетяною Бутківською та Заступником Голови Правління пані Тетяною Семененко. Зустріч була присвячена 1-й річниці укаладання договору про співпрацю між TM "SPORTINSURANCE" та ПрАТ "СТРАХОВА КОМПАНІЯ "РАРИТЕТ". На зустрічі були підведені ітоги року співпраці та намічені подальші кроки для розвитку страхових продуктів, призначених для спортсменів всіх вікових категорій, батьків, тренерського складу.

Довідка: TM "SPORTINSURANCE" - зареєстрована торгівельна марка, за допомогою якої можна придбати страхування для спорту та активного відпочинку.

Приватне акціонерне товариство "СТРАХОВА КОМПАНІЯ "РАРИТЕТ" здійснює страхову діяльність з 1999 року.  Компанія стала переможцем загальнонаціонального конкурсу «Вища проба» за постійне вдосконалення якості та культури послуг, незмінну орієнтацію на інтереси споживача і вклад в розвиток страхового ринку України. ТОВ «Рейтингове агентство «IBI-Рейтинг» 12.04.2016 року визначило Компанії довгостроковий кредитний рейтинг за Національною рейтинговою шкалою на рівні «uaA» з прогнозом «стабільний».  22.03.2018 рейтинг було поновлено. Компанія є членом Ліги страхових організацій України.