ВЕЛОСИПЕДОМ НА РОБОТУ

btw2019 fb autumn page 0001

Страхове агентство «SPORTINSURANCE» разом з партнерами ПрАТ «Страхова Компанія «РАРИТЕТ» (Київ) є прихильниками здорового способу життя та фізичної активності, тому підтримали флешмоб «Велосипедом на роботу», який традиційно організує наш партнер U-Cycle (ГО «Асоціація велосипедистів Києва»). U-Cycle (ГО «Асоціація велосипедистів Києва») організувала зустріч і сніданок для учасників у, щоб заохотити людей вибирати велосипед як транспорт у місті.

«Їзда на велосипеді не лише збільшує рівень гормонів щастя, підвищує життєвий тонус і продуктивність, але й покращує якість життя людей у місті. Для компаній та організацій це чудова можливість для командотворення і створення позитивного корпоративного іміджу. Для міста створення умов пересування велосипедом зменшує затори, шкідливі викиди в повітря та витрати на охорону здоров’я. Осінній день «Велосипедом на роботу» уже став доброю традицією, яка популяризує серед жителів Києва велосипед як вид транспорту», – пояснили  директорка U-Cycle (ГО «Асоціація велосипедистів Києва») Анастасія Макаренко (джерело http://avk.org.ua/2019/09/kyjiv-pojihav-velosypedom-na-robotu-naperedodni-dnya-bez-avto/)

Тим, хто користується велосипедом у якості транспортного засобу корисна буде комплексна програма страхування велосипедистів «ВЕЛОЖИТТЯ», яка компенсує наслідки ДТП та інших випадкових негативних подій при пересуванні на велосипеді.