ВЕЛОПАРАД ДІВЧАТ

Veloparad divchat KyivCycleChic 2019 participant

Страхове агентство «SPORTINSURANCE» разом з партнерами за програмою страхування велосипедистів «ВЕЛОЖИТТЯ» ПрАТ «Страхова компанія «РАРИТЕТ» (Київ) взяли участь у Велопараді дівчат, який вдев’яте організувала партнер наш партнер U-Cycle (ГО «Асоціація велосипедистів Києва»).

Головною умовою велопараду було приїхати у стилі KyivCycleChic. Стиль вуличної моди CycleChic (Сайкл Шик) виник у європейських містах і дослівно перекладається як «велосипедний шик». На противагу велоспорту стиль СycleChic робить акцент на повсякденному одязі та звичайних велосипедах. Люди, які вибирають цей стиль, переосмислюють велосипед як ефективний транспорт, що полегшує життя. За підрахунками U-Cycle (ГО «Асоціація велосипедистів Києва») в Києві, серед усіх користувачів велосипеда жінок дуже мало — від 11 до 20%. Це показник низького рівня безпеки пересування велосипедом по місту і запит на появу безпечної велоінфраструктури.

Сучасна велоінфраструктура забезпечує безпеку пересування, а комплексна програма страхування велосипедистів «ВЕЛОЖИТТЯ» компенсує наслідки ДТП та інших випадкових негативних подій.