ЗУСТРІЧ В ОДЕСІ З КЕРІВНИЦТВОМ ПрАТ "СТРАХОВА КОМПАНІЯ "ОСТРА"

23 серпня 2019 року в місті Одесі відбулась зустріч керуючого TM "SPORTINSURANCE " Валерія Туровського з керівництвом компанії-партнера, Приватного акціонерного товариства "СТРАХОВА КОМПАНІЯ "ОСТРА", Головою Правління паном Хирамагомедом Магдієвим

та керівником департаменту особистих видів страхування пані Людмилою Аземшею. На зустрічі обговорені питання співпраці при страхуванні спортсменів. Було укладено укаладено договір про співпрацю. Відтепер продукти TM "SPORTINSURANCE для страхування спортсменів та спортивній діяльності можна придбати і в Одесі. А надійне страхування за нашими програмами одеситам забезпечує ПрАТ "СТРАХОВА КОМПАНІЯ "ОСТРА".

Довідка: TM "SPORTINSURANCE" - зареєстрована торгівельна марка, за допомогою якої можна придбати страхування для спорту та активного відпочинку.

Приватне акціонерне товариство "СТРАХОВА КОМПАНІЯ "ОСТРА" одна з перших страхових компаній України. Заснована 7 грудня 1990 року на базі Регіонального представництва страхової компанії «ІНГОССТРАХ» в Україні. Основні напрями роботи : страхування майна, вантажів, морські суда, страхування від нещасного випадку, автотраспорт. 

ПрАТ"Страхова компанія «ОСТРА» знаходиться за адресою: Україна, м. Одеса, вулиця Пушкінська, 13.

 viber 2019 08 23 16 58 07