СТРАХУВАННЯ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ ОРГАНІЗАТОРА ЗАХОДІВ

Один із найефективних та надійних засобів захисту майнових інтересів, пов’язаних з відповідальністю за шкоду життю, здоров’ю та майну третіх осіб.

 Часто-густо вимагається міжнародними організаціями, спонсорами, інвесторами, гостями та запрошеними особами.

Відповідно до Рішення Київської міської ради 19.12.2019 N 470/8043 "ПОРЯДОК організації та проведення недержавних масових заходів релігійного, культурно-просвітницького, спортивного, видовищного та іншого характеру в місті Києві" (див. "Нормативно-правова база") організатор масового заходу зобов'язаний укласти договір добровільного страхування відповідальності організатора масового заходу під час його проведення.

Є маркетинговим засобом, який буде вигідно відрізняти вас від конкурентів або підкреслить вагомість вашого відношення до справи та повагу до клієнтів.

ЯКІ ВИДИ ДІЯЛЬНОСТІ МОЖУТЬ БУТИ ЗАСТРАХОВАНІ?
— організаторів масових заходів, в тому числі змагань, шоу, спортивних таборів тощо;
— організаторів зон масового відпочинку, активностей та розваг, в тому числі тих, що працюють постійно;

- організаторів кіно- та відеозйомок.

 ЩО СТРАХУЄТЬСЯ?

Цивільно-правова відповідальність юридичних, фізичних осіб та фізичних осіб – підприємців за нанесення з їх вини шкоди життю, здоров’ю та майну третіх осіб. Компенсації підлягають витрати, що пов’язані з відшкодуванням шкоди.

ЯКІ РИЗИКИ СТРАХУЮТЬСЯ?

— нанесення шкоди життю та здоров’ю третіх осіб;
— нанесення шкоди майну третіх осіб.

ЯК ВИЗНАЧАЄТЬСЯ СТРАХОВА СУММА?

Размір страхової суми визначається за домовленістю сторін. В договорі страхування окрім загальної, можуть бути встановлені окремі страхові суми для певних випадків, наприклад, пов'язані з якістю кейтерингу (послуги з організації харчування в процесі проведення заходу).

Оформлення договорів страхування цивільно-правової відповідальності організаторів заходів та розрахунок страхових платежів здійснються індивідуально.

Замовити консультацію можна, зателефонувавши за номером:

+38 098 330 31 63

або скориставшись електронною поштою sportinsurance.ukr@gmail.com,

чи нашою сторінкою у Фейсбуці facebook.com/sportinsuranceUKR

 Ключові слова: страхування цивільної відповідальності, масові заходи, договір добровільного страхування відповідальності організатора масового заходу під час його проведення.

Партнер TM «SPORTINSURANCE» зі страхування цивільно-правової відповідальністі — ПрАТ «Страхова компанія «Коллонейд Україна»