СТРАХУВАННЯ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ ТРЕНЕРІВ ТА КЛУБІВ

TM «SPORTINSURANCE» є унікальною з пропозицією страхування цивільно-правової відповідальності спортивних організацій та клубів в їх професійній діяльності:

- є надійним засобом захисту майнових інтересів, пов’язаних з відповідальністю за шкоду життю, здоров’ю та майну третіх осіб, яка може виникнути при професійної діяльності спортивної організації, клубу або тренера;

 - є маркетинговим засобом, який буде вигідно відрізняти вас від конкурентів або підкреслить Ваше професійне ставлення до своєї справи, повагу до клієнтів, вихованців, учнів та їх близьких.

 ЩО СТРАХУЄТЬСЯ?

Цивільно-правова відповідальність юридичних, фізичних осіб та фізичних осіб – підприємців за нанесення з їх вини шкоди життю, здоров’ю та майну третіх осіб. Компенсації підлягають витрати, що пов’язані з відшкодуванням шкоди.

ЯКІ РИЗИКИ СТРАХУЮТЬСЯ?

— нанесення шкоди життю та здоров’ю третіх осіб;
— нанесення шкоди майну третіх осіб.

ЯК ВИЗНАЧАЄТЬСЯ СТРАХОВА СУММА?

Размір страхової суми визначається за домовленістю сторін. Також в договорі страхування окрім загальної, можуть бути встановлені окремі страхові суми для певних випадків.
Страхова сума та перелік витрат, що компенсуються можуть включати:

— компенсацію за нанесення шкоди життю та здоров’ю третіх осіб, в тому числі:
— втрачену заробітну плату (дохід) , що втрачено потерпілим внаслідок отриманої шкоди;
— додаткові витрати, що необхідні для відновлення здоров’я (постійних нагляд, санаторно-курортне лікування і т.п.);
— частину заробітку (доходу), який у випадку смерті потерпілого втратили непрацездатні особи, які були на утриманні потерпілого або такі, що мали право на його утримання;
— витрати на погребіння;
— зумовами страхування може бути передбачено відшкодування моральної шкоди;
— витрати з попереднього встновлення обставин страховх випадків та ступіню вини, а такж досудового захисту інтересів страхувальника при висуненні йому вимог в зв’язку з такими випадками, включаючи витрати на оплату послуг екпертів;
— витрати на ведення судових та арбітражних справ, включаючи витрати на послуги адвоката.

 

Це складний вид страхування, тому формлення договорів цивільно-правової відповідальності спортивних організацій та клубів здійснються індивідуально. Отримати пропозицію  та замовити консультацію можна, зателефонувавши за номером:

+38 098 330 31 63 (Viber)

або скориставшись електронною поштою sportinsurance.ukr@gmail.com,

чи нашою сторінкою у Фейсбуці facebook.com/sportinsuranceUKR

 

Партнерами TM «SPORTINSURANCE» зі страхування різних видів цивільно-правової відповідальністі є ТДВ «Страхова компанія «СПЕЙР»